X
تبلیغات
رایتل

سلاطین دنیای هنر و فناوری

مکالمه با تلفن ثابت 12درصد گران شد

پژویان: شرکت مخابرات ایران در مورد حذف کدهای بین شهری و تغییر تعرفه‌های مخابراتی با اجرای این طرح تاکنون درخواستی به شورای رقابت ارائه نکرده است.


رئیس شورای رقابت از افزایش ۱۲ درصدی نرخ مکالمات تلفن ثابت خبر داد و گفـت: این تعرفه‌ها از اول دی ماه در قبوض مشترکان تلفن ثابت اعمال می‌شود.

به گزارش ایتنا جمشید پژویان در گفت‌وگو با مهر با بیان اینکه با تصویب شورای رقابت تعرفه هر پالس مکالمات تلفنی از ۴۴.۷ ریال به ۵۱ ریال افزایش یافت اظهار داشت: تعرفه مکالمات تلفن همراه بدون افزایش و مانند گذشته محاسبه خواهد شد.

وی با بیان اینکه براساس مصوبه ۶۵ و ۶۶ شورای رقابت نرخ‌های جدید مخابراتی اعلام شده است افزود: شورای رقابت تعیین نرخ خدمات ویژه مخابراتی که از سوی مخابرات به افراد حقیقی و حقوقی ارائه می‌شود را به مجمع شرکت مخابرات ایران واگذار کرد.

وی با تاکید بر اینکه مصوبه شورای رقابت در مورد نرخ‌های جدید مخابراتی فردا دهم آبان ماه به شرکت مخابرات ایران ابلاغ می‌شود اضافه کرد: این مصوبه از اول دی ماه لازم‌الاجرا خواهد بود و رونوشت آن به روسای سه قوه، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان‌های نظارتی مرتبط مانند سازمان بازرسی کل کشور ارائه می‌شود.

پژویان با تاکید بر اینکه شورای رقابت بر اجرای این مصوبه نظارت خواهد داشت در مورد تغییر و یا عدم تغییر نرخ‌های مخابراتی بین شهری و براساس مسافت تاکید کرد که پیشنهاد مخابرات در این زمینه مورد موافقت شورای رقابت قرار نگرفت.

رئیس شورای رقابت گفت: شرکت مخابرات ایران در مورد حذف کدهای بین شهری و تغییر تعرفه‌های مخابراتی با اجرای این طرح تاکنون درخواستی به شورای رقابت ارائه نکرده است.

به گزارش مهر، تعرفه‌های تلفن ثابت حدود ۷ سال بدون تغییر مانده بود. شرکت مخابرات ایران حدود ۲۵ میلیون مشترک تلفن ثابت دارد.
 

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)